Snabb

Kustas Kõiv

Tegevjuht

kustas@snabb.xyz

+372 513 1364

Marliis Isabel Pukk

Customer Success

ask@snabb.xyz

+372 5811 4001

Lauri Kasper

Parkimise ärisuuna juht

lauri@snabb.xyz

Sigmar Saar

Marketing Operations Manager

sigmar@snabb.xyz

+372 5811 4001

Ott Reinhold

Tehnoloogiajuht

ott@snabb.xyz

+372 5649 6614

Silver Palm

Võtmekliendihaldur

silver@snabb.xyz

Marit Lindvest

Raamatupidaja

Mihkel Saks

Arendaja

Ainar Estra

Haldusjuht

ainar@barking.ee

Kristel Ots

UX/UI disainer

Tähe-Kai Tillo

Tootejuht

Mihkel Väli

Arendaja

Tarvo Mäesepp

Arendaja

Andres Kalev

Arendaja

Investor

Rain Lõhmus

Ingelinvestor

LHV panga asutaja ja nõukogu esimees

Marek Kiisa

Ingelinvestor

Superangel.io asutaja

Marko Oolo

Investor

Investeerimisklubi asutaja

Tanel Padar

Investor

Funderbeam

Investor

Ülemaailmne raha kogumise ja kauplemisplatvorm

Lemonade Stand

Investor

Varase faasi tehnoloogiainvesteeringud Baltikumi ja Ida-Euroopa asutajatesse.

Barking OÜ

ask@snabb.xyz
+372 5811 4001
Peterburi tee 49, Tallinn 11415

${item.title}

${child.title}

Liitu kohe Snabbi uudiskirjaga

Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Kuukaardi tellimus

Email again:

Võta meiega ühendust

Täida allolev vorm ning me võtame Sinuga ühendust!
Email again: